Geoblog.pl    miku    Podróże    Tajlandia    Dzungla czlowieku! :)

Dzungla czlowieku! :)

Tajlandia, Takua Pa

No dzisiaj dotarlem do Khao Sok, oczywiscie bylem za pozno zeby sie zalapac na jakies zorganizowane wycieczki wiec poszedlem sam do wodospadu oddalonego o 4km. Na poczatku trasy spotkalem Rihanne (nie, nie ta) z Kanady ktora chciala sie wycofac bo sie bala sama isc do dzungli, ale poszla ze mna. We dwojke razniej.

4km w dzungli to jak 8 normalnie, wilgotnosc 200%, bloto, komary, pijawki, ostre roslinki, zyc nie umierac :) Droga w jedna strone zajela ok 2,5h. Buty sie sprawowaly dobrze, skutecznie blokowaly pijawki, ale i tak mialem kilka na skarpetkach potem. To tyle.

Ide skombinowac jakas wycieczke. Jakies spanie w dzungli czy cos, hehe.

Sis
Sis - 2008-11-24 12:17
Bro za kostke poprosze a kolor to jaki Ci przyjdzie do glowy byle nie bialy:) dziekuje. juz sie nie moge Ciebie doczekac:) i tych wszystkich opowiesci. na nastepny trip jade z Toba, chocbym musiala zrezygnowac z shoppingu:) luv Ya milions

TuTi
TuTi - 2008-11-24 23:44
A co ty na tych łokciach masz takie plamki ? Co, ślady po pijawkach :D

Daniel
Daniel - 2008-11-26 14:55
cześć podróżniku:) dzięki serdeczne za pocztówke:) coprawda szła 17 dni ale doszła dzisiaj (26.11.2008) pozdrawiam serdecznie:)

miku
miku - 2008-11-26 16:19
Sis no generalnie wiekszosc opowiesci jest na blogu wiec nie bedzie raczej zadnego szoku. To trzeba przezyc samemu :)

Tuti plamki to bloto z liscmi po tym jak sie wyglebalem na kamienach i prawie zabilem wstrzasoodporny aparat :)

Daniel ciesze sie ze doszlo bo myslalem ze cos zle wyslalem :)

Tomek W.
Tomek W. - 2008-11-28 00:18
Siemanko!! ja tez dostałem super pocztówkę za co jestem bardzo wdzięczny ;))
ot taka miła niespodzianka, poczty tego typu to ja chyba nie dostałem od paru ładnych lat;)

P.S. no a gdzie jest zdjęcie Rhianny? hehe.... rozumiem, zostawiłeś dla siebie;)

Pozdrawiam

miku
Michał Kubicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 25 wpisów25 44 komentarze44 80 zdjęć80 0 plików multimedialnych0

09.08.2008 - 30.11.2008