Geoblog.pl    miku    Podróże    Tajlandia    Pozegnanie z morzem Andamanskim

Pozegnanie z morzem Andamanskim

Tajlandia, Surat Thani

No niestety musialem sie dzisiaj pozegnac z mozem Andamanskim - na troche bo ja tu jeszcze wroce :D.

Co ciekawe na lodzi z Koh Lipe spotkalem Pascala, sasiada z wyspy Koh Lanta, wczesniej spotkalem Wolfa tez sasiada z Koh Lanty, oni natomiast znowu byli sasiadami bo mieszkali w tym samym resorcie :D.

Teraz siedze w Surat Thani, juz sobie kupilem bilet na jutro rano do Khao Sok. A i kupilem Conversy za kostki.... oryginalne za 200 baht!!! Hehehe. A kupilem po to zeby pijawki mialy ciezej wysysac ze mnie krew :)

Surat Thani noca tetni zyciem, no przynajmniej kilka uliczek, sa tu sklepy dla Tajow a nie turystow (bo tych tutaj malo). No to ja ide pochodzic.

Michał II
Michał II - 2008-11-22 21:33
Cześć Miku,
Nieźle tam sobie poczynasz. Cały czas śledzimy Twoją podróż i jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Pamiętam jak rozmawialiśmy że to podróż Twojego życia, i sądząc po zdjęciach tak właśnie jest. ...Stasiowi bardzo podobał się Rekin - robi wrażenie!
Już się obawiałem że nie spotkasz żadnej tajki :) Może zabierzesz jakąś na bagaż podreczny.:))))) Będziemy na bieżąco, powodzenia w ostatnich dniach wypray, take care, my friend. Złapiemy się jak wrócisz, pozdrowienia od mojej Żonki i Stacha.

Sis
Sis - 2008-11-23 12:29
Michal ja tez chce trampki za 200 bahtow:) rozmiar 36 hehe, ciesze sie ze dalej jestes caly i zdrowy. mam nadzieje ze ostattnie dni wykorzystasz maksymalnie. p.s.- nie daj sie pijawkom!!!!!!!!!!!!!!!!!

miku
miku - 2008-11-23 13:40
Michal dzieki za komenta i pozdro dla calej rodzinki :). A ogolnie to jakby nie przeswietlali bagazow to by bylo fajnie...

Sis ok, za kostke czy przed kostke? biale, czarne lub inne? do wyboru do koloru, maja lepszy wybor niz w Wawie :D

miku
Michał Kubicki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 25 wpisów25 44 komentarze44 80 zdjęć80 0 plików multimedialnych0

09.08.2008 - 30.11.2008